Programma C-Paastoernooi
Het Alliance Paastoernooieitjes

HET TOERNOOI zal op zondag 31 maart en maandag 1 april 2013 op MHC Alliance te Heemstede gehouden worden. Onze 3 watervelden , 2 zandvelden , funveld (half zandveld)  en ruime moderne clubhuis , bieden ons de mogelijkheid om veel teams te ontvangen. Het hele toernooi zal natuurlijk in het teken staan van Pasen. Naast hockeywedstrijden zullen er dan ook paas-fun wedstrijden gehouden worden op het funveld, waar alle teams aan mee zullen doen. De uitgebreide Paasbrunch op zondag maakt het Paastoernooi compleet.

Wij kunnen maximaal 24 teams van verschillend niveau ontvangen. Van TOP tot 4e klasse. De teams zullen op sterkte worden ingedeeld. Voor zowel de jongens als de meisjes zullen wij minimaal 2 poules maken.  Een top-toernooi om bij te zijn!  Voor teams die van buiten een straal van 20 km van Heemstede komen,  kunnen wij gastgezinnen organiseren, waar de kinderen (en eventueel begeleiders) kunnen overnachten.

De PARTY op zondag zal weer spetterend zijn. Trek je coolste outfit aan en swing tot de laatste minuut mee op de hits van onze top DJ's

De CATERING van zowel de lunch en het barbeque-buffet op zondag zal weer tot in de puntjes verzorgd zijn zodat de inwendige mens volledig verwent wordt.

DE PRIJSUITREIKING  zal op maandagmiddag natuurlijk niet ontbreken.
Worden jullie kampioen in jullie poule?? Kom maar op en laat zien wat jullie kunnen.... !! Wij hebben mooie prijzen om uit te reiken!!

Onderdelen en activiteitenhaasje

Zondag

bullet   WEDSTRIJDEN
bullet    TEAMFOTO
bullet    LUNCH
bullet    FUN ACTIES
bullet    GROOTS BARBECUE BUFFET
bullet    PARTY

Maandag

bullet   WEDSTRIJDEN
bullet    UITGEBREIDE PAAS BRUNCH
bullet    FUNVELD ACTIES
bullet    SNACK  VOOR DE TERUGREIS
bullet    PRIJSUITREIKING

Toernooi Programma   eieitje

Het definitieve programma zal op een later tijdstip aan de deelnemers van het toernooi bekend worden gemaakt. In een toernooi boekje zullen de begeleiders uitgebreid geĂŻnformeerd worden over de gang van zaken tijdens het toernooi.
Het is zaak dat het boekje goed doorgelezen wordt voor aanvang van het toernooi want alle belangrijke zaken zullen hierin vermeld staan.

Voorlopig gaan wij uit van het volgende programma:

Zondag

09.00-10.00 uur         Aanmelden op Alliance
10.00-12.00 uur         Wedstrijden + Funveld opdrachten
11.30-13.00 uur         LUNCH
13.00-17.00 uur         Wedstrijden + Funveld opdrachten
17.00-19.00 uur         Groot BBQ-BUFFET
18.00-20.00 uur         Douchen / omkleden voor het feest
20.30-23.30 uur         PARTY
 
Na afloop van het feest gaan de kinderen met hun begeleiders naar huis of worden door hun gastgezinnen opgehaald voor hun overnachting aldaar. Spelers zorgen zelf voor matjes, slaapzakken en toilet-artikelen.  Exacte gegevens van de gastgezinnen zullen van te voren worden doorgegeven aan de begeleiders van de teams.
 
Maandag
 
10.00-10.30 uur         Aanmelden op Alliance
10.30-12.30 uur         Wedstrijden + Funveld opdrachten
12.30-13.00 uur         Uitgebreide PAAS-BRUNCH
13.00-15.30 uur         Wedstrijden
15.30-16.30 uur         SNACK voor terugreis.
16.30-17.00 uur         Prijsuitreiking
17.00-                      EINDE Alliance Paastoernooi

haasjeLeuk ? Nog niet aangemeld? DOE HET HIER ! 
Lidnr
Wacht woord
Vergeten

Agenda

  • 22-6  Slotfeest
  • 22-6  Clinics D1
  • 22-6  Clinic Heren 1
  • 1-9  Friendshiptoernooi
  • 5-9  Bitjes happen
  • Meer
Sponsoren