headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto
 

Diensten

zaterdag 19 september 2020 
07:45 - 10:45  Ouders/verzorgers van Abel Biemans Barhoofd 
07:45 - 10:45  Dorien van Berkel Barhoofd 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Haley van Emmerik Bardienst 
08:00 - 10:30  Nienke de Beer Wedstrijdtafel 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Daniel Sold Bardienst 
10:30 - 13:00  Trix Simmeren-Kaal Wedstrijdtafel 
10:45 - 13:45  Ouders/verzorgers van Saraya Remijnse Barhoofd 
10:45 - 13:45  Barhoofd 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Julian van Diemen Bardienst 
13:00 - 15:30  Susan Ailleris Wedstrijdtafel 
13:45 - 16:45  Jouko Huismans Barhoofd 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Isa Kolff Bardienst 
15:30 - 18:00  Wendy Franken-Nunnink Wedstrijdtafel 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Chiara Brachetta Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Lily Bull Bardienst 
zaterdag 26 september 2020 
07:45 - 10:45  Ouders/verzorgers van Tedje Peters Barhoofd 
07:45 - 10:45  Arjan Jobse Barhoofd 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 10:30  Lizzy Hamminga Wedstrijdtafel 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:30 - 13:00  Pauline Strijbosch Wedstrijdtafel 
10:45 - 13:45  Chantal Voncken Barhoofd 
10:45 - 13:45  Ouders/verzorgers van Laut Van Velzen Barhoofd 
12:00 - 14:00  Bardienst 
13:00 - 15:30  Wendy Steenkist Wedstrijdtafel 
13:45 - 16:45  Jan Marten Ellis Barhoofd 
14:00 - 16:00  Bardienst 
15:30 - 18:00  Wedstrijdtafel 
16:00 - 18:00  Bardienst 
zaterdag 3 oktober 2020 
07:45 - 10:45  Béate Hebly-heru Utomo Barhoofd 
07:45 - 10:45  Ouders/verzorgers van Félice Buitenhuis Barhoofd 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 10:30  Annemarie Weerman Wedstrijdtafel 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:30 - 13:00  Nathalie Goedegebuure Wedstrijdtafel 
10:45 - 13:45  Hanny Horstman - Driessen Barhoofd 
10:45 - 13:45  Ouders/verzorgers van Maud Jansze Barhoofd 
12:00 - 14:00  Bardienst 
13:00 - 15:30  Marlies Smit Wedstrijdtafel 
13:45 - 16:45  Barhoofd 
14:00 - 16:00  Bardienst 
15:30 - 18:00  Daem de Meij Wedstrijdtafel 
16:00 - 18:00  Bardienst 
zaterdag 24 oktober 2020 
07:45 - 10:45  Barhoofd 
07:45 - 10:45  Barhoofd 
08:00 - 10:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:45 - 13:45  Barhoofd 
10:45 - 13:45  Barhoofd 
12:00 - 14:00  Bardienst 
13:45 - 16:45  Barhoofd 
14:00 - 16:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:45 - 19:15  Barhoofd 
zaterdag 31 oktober 2020 
07:45 - 10:45  Barhoofd 
08:00 - 10:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:45 - 13:45  Barhoofd 
12:00 - 14:00  Bardienst 
13:45 - 16:45  Barhoofd 
14:00 - 16:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:45 - 19:15  Barhoofd 
zaterdag 7 november 2020 
07:45 - 10:45  Barhoofd 
07:45 - 10:45  Peter Posthumus Barhoofd 
08:00 - 10:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:45 - 13:45  Barhoofd 
10:45 - 13:45  Barhoofd 
12:00 - 14:00  Bardienst 
13:45 - 16:45  Barhoofd 
13:45 - 16:45  Barhoofd 
14:00 - 16:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:45 - 19:15  Barhoofd 
16:45 - 19:45  Barhoofd 
zaterdag 14 november 2020 
07:45 - 10:45  Barhoofd 
07:45 - 10:45  Barhoofd 
08:00 - 10:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:45 - 13:45  Barhoofd 
10:45 - 13:45  Barhoofd 
12:00 - 14:00  Bardienst 
13:45 - 16:45  Barhoofd 
13:45 - 16:45  Barhoofd 
14:00 - 16:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:45 - 19:15  Barhoofd 
16:45 - 19:45  Barhoofd 
zaterdag 21 november 2020 
07:45 - 10:45  Barhoofd 
07:45 - 10:45  Barhoofd 
08:00 - 10:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:45 - 13:45  Barhoofd 
10:45 - 13:45  Barhoofd 
12:00 - 14:00  Bardienst 
13:45 - 16:45  Barhoofd 
13:45 - 16:45  Barhoofd 
14:00 - 16:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:45 - 19:15  Barhoofd 
16:45 - 19:45  Barhoofd