headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto
 

Diensten

vrijdag 20 september 2019 
14:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Pieter Schipper Bardienst 
zaterdag 21 september 2019 
07:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Dewi Dellenbag Bardienst 
07:45 - 10:00  Ouders/verzorgers van Fee van Diemen Bardienst 
07:45 - 10:00  Ouders/verzorgers van Bo Louise van Heijningen Bardienst 
07:45 - 10:00  Ouders/verzorgers van Lotte Stoop Bardienst 
08:00 - 11:15  Jouko Huismans Barhoofd 
08:00 - 11:30  Miekie Lengers Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Janske Licher- Pluimers Wedstrijdtafel 
09:45 - 12:00  Bardienst 
09:45 - 12:00  Bardienst 
09:45 - 12:00  Bardienst 
11:00 - 14:15  Ouders/verzorgers van Meike Moreu Barhoofd 
11:30 - 15:00  Noor Gimbel Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Noor Gimbel Wedstrijdtafel 
11:45 - 14:00  Bardienst 
11:45 - 14:00  Bardienst 
11:45 - 14:00  Bardienst 
13:45 - 16:00  Bardienst 
13:45 - 16:00  Bardienst 
13:45 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 17:00  Caroline van Reenen Barhoofd 
14:30 - 20:30  Matteo Vermeulen Bardienst 
15:00 - 18:00  Klaske Kramer Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:00  Wedstrijdtafel 
15:45 - 18:00  Bardienst 
15:45 - 18:00  Bardienst 
15:45 - 18:00  Bardienst 
17:45 - 20:00  Bardienst 
17:45 - 20:00  Bardienst 
17:45 - 20:00  Bardienst 
zondag 22 september 2019 
09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Micaela White Bardienst 
09:00 - 12:00  Bardienst 
09:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 15:00  Bardienst 
10:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Ruben Vermeulen Bardienst 
12:00 - 18:00  Bardienst 
12:00 - 18:00  Bardienst 
13:00 - 20:00  Bardienst 
13:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Pieter Schipper Bardienst 
vrijdag 27 september 2019 
10:00 - 14:00  Hanny Horstman - Driessen Barhoofd 
10:00 - 14:00  Shira van den Berg Barhoofd 
16:00 - 20:00  Matteo Vermeulen Bardienst 
zaterdag 28 september 2019 
07:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Dewi Dellenbag Bardienst 
07:45 - 10:00  Bardienst 
07:45 - 10:00  Bardienst 
07:45 - 10:00  Bardienst 
07:45 - 11:15  Barhoofd 
08:00 - 11:30  Hilkje van Veen Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Cynthia van Lohuizen Wedstrijdtafel 
09:45 - 12:00  Bardienst 
09:45 - 12:00  Bardienst 
09:45 - 12:00  Bardienst 
11:00 - 14:15  Barhoofd 
11:30 - 15:00  Daem de Meij Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Annemarie Weerman Wedstrijdtafel 
11:45 - 14:00  Bardienst 
11:45 - 14:00  Bardienst 
11:45 - 14:00  Bardienst 
13:45 - 16:00  Ouders/verzorgers van Annick Tonen Bardienst 
13:45 - 16:00  Ouders/verzorgers van Marit Siegelaar Bardienst 
13:45 - 16:00  Ouders/verzorgers van Feline Heere Bardienst 
14:00 - 17:00  Barhoofd 
14:30 - 20:30  Julia Paanakker Bardienst 
15:00 - 18:00  Marielle Schouten Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:00  Wedstrijdtafel 
15:45 - 18:00  Bardienst 
15:45 - 18:00  Bardienst 
15:45 - 18:00  Bardienst 
17:45 - 20:00  Ouders/verzorgers van Axel Vos Bardienst 
17:45 - 20:00  Ouders/verzorgers van Patrick Willenborg Bardienst 
17:45 - 20:00  Ouders/verzorgers van Giel Davis Bardienst 
zondag 29 september 2019 
09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Benine van der Masch Spakler Bardienst 
09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Hugo van der Meer Bardienst 
09:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Karlijn van der Hulst Bardienst 
12:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Pieter Schipper Bardienst 
13:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Ruben Vermeulen Bardienst 
zaterdag 5 oktober 2019 
08:00 - 14:30  Bardienst 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 11:15  Ouders/verzorgers van Gijs Rutgers Barhoofd 
08:00 - 11:30  Susan Ailleris Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Wedstrijdtafel 
09:45 - 12:00  Bardienst 
09:45 - 12:00  Bardienst 
09:45 - 12:00  Bardienst 
11:00 - 14:15  Barhoofd 
11:30 - 15:00  Marlies Smit Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Herma Aalderink Wedstrijdtafel 
11:45 - 14:00  Bardienst 
11:45 - 14:00  Bardienst 
11:45 - 14:00  Bardienst 
13:45 - 16:00  Bardienst 
13:45 - 16:00  Bardienst 
13:45 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 20:00  Bardienst 
14:00 - 17:00  Barhoofd 
15:00 - 18:00  Marieke Hamminga Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:00  Marjolein van Waes Wedstrijdtafel 
15:45 - 18:00  Bardienst 
15:45 - 18:00  Bardienst 
15:45 - 18:00  Bardienst 
17:45 - 20:00  Bardienst 
17:45 - 20:00  Bardienst 
17:45 - 20:00  Bardienst 
zondag 6 oktober 2019 
09:00 - 12:00  Bardienst 
09:00 - 12:00  Bardienst 
09:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 15:00  Bardienst 
12:00 - 18:00  Bardienst 
13:00 - 20:00  Bardienst 
zaterdag 12 oktober 2019 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 14:30  Bardienst 
08:00 - 11:15  Wouter Deenik Barhoofd 
08:00 - 11:30  Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Wedstrijdtafel 
09:45 - 12:00  Bardienst 
09:45 - 12:00  Bardienst 
09:45 - 12:00  Bardienst 
11:00 - 14:15  Barhoofd 
11:30 - 15:00  Wedstrijdtafel 
11:45 - 14:00  Bardienst 
11:45 - 14:00  Bardienst 
11:45 - 14:00  Bardienst 
13:45 - 16:00  Bardienst 
13:45 - 16:00  Bardienst 
13:45 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 20:00  Bardienst 
14:00 - 17:00  Barhoofd 
15:45 - 18:00  Bardienst 
15:45 - 18:00  Bardienst 
15:45 - 18:00  Bardienst 
17:45 - 20:00  Bardienst 
17:45 - 20:00  Bardienst 
17:45 - 20:00  Bardienst 
zondag 13 oktober 2019 
09:00 - 12:00  Bardienst 
09:00 - 12:00  Bardienst 
09:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 15:00  Bardienst 
12:00 - 18:00  Bardienst 
13:00 - 20:00  Bardienst 
zaterdag 19 oktober 2019 
08:00 - 14:30  Bardienst 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 11:15  Barhoofd 
09:45 - 12:00  Bardienst 
09:45 - 12:00  Bardienst 
09:45 - 12:00  Bardienst 
11:00 - 14:15  Barhoofd 
11:45 - 14:00  Bardienst 
11:45 - 14:00  Bardienst 
11:45 - 14:00  Bardienst 
13:45 - 16:00  Bardienst 
13:45 - 16:00  Bardienst 
13:45 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 20:00  Bardienst 
14:00 - 17:00  Barhoofd 
15:45 - 18:00  Bardienst 
15:45 - 18:00  Bardienst 
15:45 - 18:00  Bardienst 
17:45 - 20:00  Bardienst 
17:45 - 20:00  Bardienst 
17:45 - 20:00  Bardienst 
zondag 20 oktober 2019 
09:00 - 12:00  Bardienst 
09:00 - 12:00  Bardienst 
09:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 15:00  Bardienst 
12:00 - 18:00  Bardienst 
13:00 - 20:00  Bardienst 
zaterdag 26 oktober 2019 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 14:30  Bardienst 
08:00 - 11:15  Barhoofd 
09:45 - 12:00  Bardienst 
09:45 - 12:00  Bardienst 
09:45 - 12:00  Bardienst 
11:00 - 14:15  Barhoofd 
11:45 - 14:00  Bardienst 
11:45 - 14:00  Bardienst 
11:45 - 14:00  Bardienst 
13:45 - 16:00  Bardienst 
13:45 - 16:00  Bardienst 
13:45 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 20:00  Bardienst 
14:00 - 17:00  Barhoofd 
15:45 - 18:00  Bardienst 
15:45 - 18:00  Bardienst 
15:45 - 18:00  Bardienst 
17:45 - 20:00  Bardienst 
17:45 - 20:00  Bardienst 
17:45 - 20:00  Bardienst 
zondag 27 oktober 2019 
09:00 - 12:00  Bardienst 
09:00 - 12:00  Bardienst 
09:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 15:00  Bardienst 
12:00 - 18:00  Bardienst 
13:00 - 20:00  Bardienst 
zaterdag 2 november 2019 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 14:30  Bardienst 
08:00 - 11:15  Barhoofd 
09:45 - 12:00  Bardienst 
09:45 - 12:00  Bardienst 
09:45 - 12:00  Bardienst 
11:00 - 14:15  Barhoofd 
11:45 - 14:00  Bardienst 
11:45 - 14:00  Bardienst 
11:45 - 14:00  Bardienst 
13:45 - 16:00  Bardienst 
13:45 - 16:00  Bardienst 
13:45 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 20:00  Bardienst 
14:00 - 17:00  Barhoofd 
15:45 - 18:00  Bardienst 
15:45 - 18:00  Bardienst 
15:45 - 18:00  Bardienst 
17:45 - 20:00  Bardienst 
17:45 - 20:00  Bardienst 
17:45 - 20:00  Bardienst 
zondag 3 november 2019 
09:00 - 12:00  Bardienst 
09:00 - 12:00  Bardienst 
09:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 15:00  Bardienst 
12:00 - 18:00  Bardienst 
13:00 - 20:00  Bardienst 
zaterdag 9 november 2019 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 14:30  Bardienst 
08:00 - 11:15  Ouders/verzorgers van Gijs Rutgers Barhoofd 
09:45 - 12:00  Bardienst 
09:45 - 12:00  Bardienst 
09:45 - 12:00  Bardienst 
11:00 - 14:15  Barhoofd 
11:45 - 14:00  Bardienst 
11:45 - 14:00  Bardienst 
11:45 - 14:00  Bardienst 
13:45 - 16:00  Bardienst 
13:45 - 16:00  Bardienst 
13:45 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 20:00  Bardienst 
14:00 - 17:00  Barhoofd 
15:45 - 18:00  Bardienst 
15:45 - 18:00  Bardienst 
15:45 - 18:00  Bardienst 
17:45 - 20:00  Bardienst 
17:45 - 20:00  Bardienst 
17:45 - 20:00  Bardienst 
zondag 10 november 2019 
09:00 - 12:00  Bardienst 
09:00 - 12:00  Bardienst 
09:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 15:00  Bardienst 
12:00 - 18:00  Bardienst 
13:00 - 20:00  Bardienst 
zaterdag 16 november 2019 
08:00 - 14:30  Bardienst 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 11:15  Barhoofd 
09:45 - 12:00  Bardienst 
09:45 - 12:00  Bardienst 
09:45 - 12:00  Bardienst 
11:00 - 14:15  Arjan Jobse Barhoofd 
11:45 - 14:00  Bardienst 
11:45 - 14:00  Bardienst 
11:45 - 14:00  Bardienst 
13:45 - 16:00  Bardienst 
13:45 - 16:00  Bardienst 
13:45 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 20:00  Bardienst 
14:00 - 17:00  Barhoofd 
15:45 - 18:00  Bardienst 
15:45 - 18:00  Bardienst 
15:45 - 18:00  Bardienst 
17:45 - 20:00  Bardienst 
17:45 - 20:00  Bardienst 
17:45 - 20:00  Bardienst 
zondag 17 november 2019 
09:00 - 12:00  Bardienst 
09:00 - 12:00  Bardienst 
09:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 15:00  Bardienst 
12:00 - 18:00  Bardienst 
13:00 - 20:00  Bardienst 
zaterdag 23 november 2019 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 14:30  Bardienst 
08:00 - 11:15  Barhoofd 
09:45 - 12:00  Bardienst 
09:45 - 12:00  Bardienst 
09:45 - 12:00  Bardienst 
11:00 - 14:15  Barhoofd 
11:45 - 14:00  Bardienst 
11:45 - 14:00  Bardienst 
11:45 - 14:00  Bardienst 
13:45 - 16:00  Bardienst 
13:45 - 16:00  Bardienst 
13:45 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 20:00  Bardienst 
14:00 - 17:00  Barhoofd 
15:45 - 18:00  Bardienst 
15:45 - 18:00  Bardienst 
15:45 - 18:00  Bardienst 
17:45 - 20:00  Bardienst 
17:45 - 20:00  Bardienst 
17:45 - 20:00  Bardienst