Wedstrijdschema
Overig
MO10 blauw - BHC Overbos MO10-3
15:10 - Z-5
Thuis
MO10 geel - Qui Vive MO10-2
09:00
Uit
MO10 groen - HIC MO10-Rood
10:30
Uit
MO10 lila - Rood-Wit MO10-Geel
09:50 - Z-5
Thuis
MO10 oranje - Rood-Wit MO10-Rood
12:30 - Z-5
Thuis
MO10 paars - Castricum MO10-Groen
09:55
Uit
MO10 rood - HBS MO10-Groen
16:30 - Z-5
Thuis
MO10 roze - Westerpark MO10-Oranje
08:30
Uit
MO10 zwart - K.H.C. Strawberries MO10-Groen
10:00
Uit
MO12-01 - Xenios MO12-1
10:30 - W-1
Thuis
MO12-02 - Castricum MO12-1
14:05
Uit
MO12-03 - Alkmaar MO12-2
09:30
Uit
MO12-04 - FIT MO12-2
15:25 - Z-6
Thuis
MO12-05 - Xenios MO12-2
10:00
Uit
MO12-06 - Bloemendaal MO12-3
08:30
Uit
MO12-07 - Haarlem MO12-4
10:00
Uit
MO12-08 - Westerpark MO12-4
12:15
Uit
MO12-09 - VVV MO12-6
12:15
Uit
MO12-10 - HC AMVJ MO12-6
10:30 - W-3
Thuis
MO12-11 - HC Athena MO12-4
12:20 - W-3
Thuis
MO14-01 - HIC MO14-1
12:30
Uit
MO14-02 - Abcoude MO14-1
10:05
Uit
MO14-03 - Westerpark MO14-2
12:25
Uit
MO14-04 - Bloemendaal MO14-4
08:45 - W-3
Thuis
MO14-05 - Terriers MO14-3
12:35 - Z-4
Thuis
MO14-06 - VVV MO14-3
11:05 - Z-4
Thuis
MO14-07 - AHC IJburg MO14-6
16:00 - W-3
Thuis
MO14-08 - HMHC Saxenburg MO14-5
15:50
Uit
MO14-09 - HMHC Saxenburg MO14-4
17:45 - W-1
Thuis
MO14-10 - AHC Noorderlicht MO14-1
10:00
Uit
MO14-11 - Reigers MO14-4
13:55 - Z-6
Thuis
MO16-01 - Gooische MO16-1
12:20 - W-1
Thuis
MO16-02 - Mijdrecht MO16-1
13:00
Uit
MO16-03 - Reigers MO16-1
15:45
Uit
MO16-04 - VVV MO16-2
14:05 - Z-4
Thuis
MO16-05 - HMHC Saxenburg MO16-2
17:45 - W-3
Thuis
MO16-06 - HBS MO16-4
14:10 - W-3
Thuis
MO16-07 - Bloemendaal MO16-3
12:10
Uit
MO16-08 - Rood-Wit MO16-6
09:35 - Z-4
Thuis
MO16-09 - Alkmaar MO16-3
15:35 - Z-4
Thuis
MO16-10 - Reigers MO16-3
15:15
Uit
MO16-11 - Westerpark MO16-4
16:05
Uit
MO18-1 - Warande MO18-1
14:00
Uit
MO18-2 - Kikkers MO18-1
14:45
Uit
MO18-3 - HISALIS MO18-2
17:45 - W-2
Thuis
MO18-4 - Bloemendaal MO18-4
17:40
Uit
MO18-5 - Qui Vive MO18-3
16:00 - W-2
Thuis
MO18-6 - Reigers MO18-2
17:05 - Z-4
Thuis
MO18-7 - HBS MO18-5
18:00
Uit
MO8 blauw - VVV MO8-Roze
08:30 - Z-4
Thuis
MO8 geel - Amsterdam MO8-Wit
08:30 - Z-4
Thuis
MO8 groen - Xenios MO8-Blauw
09:05
Uit
MO8 oranje - Bennebroek MO8-Rood
09:00
Uit
MO8 paars - Amsterdam MO8-Rood
09:00
Uit
MO8 rood - Rood-Wit MO8-Oranje
08:30 - Z-4
Thuis
MO8 roze - Reigers MO8-Geel
09:00
Uit
MO9 blauw - Haarlem MO9-Blauw
08:30 - Z-6
Thuis
MO9 geel - Bloemendaal MO9-Rood
11:00
Uit
MO9 groen - HC Athena MO9-Rood
09:40 - Z-6
Thuis
MO9 lila - HBS MO9-Oranje
08:30 - Z-6
Thuis
MO9 oranje - Bennebroek MO9-Rood
08:30 - Z-6
Thuis
MO9 paars - Rood-Wit MO9-Wit
08:30 - Z-6
Thuis
MO9 rood - Haarlem MO9-Oranje
08:30
Uit
MO9 roze - HMHC Saxenburg MO9-Oranje
08:30
Uit
MO9 zwart - HC Athena MO9-Paars
09:40 - Z-6
Thuis
Overig
JO10 blauw - FIT JO10-Blauw
11:10 - Z-5
Thuis
JO10 groen - Westerpark JO10-Groen
13:50 - Z-5
Thuis
JO10 rood - HMHC Saxenburg JO10-Blauw
08:30 - Z-5
Thuis
JO12-1 - Pinoke JO12-1
10:50
Uit
JO12-2 - Pinoke JO12-4
14:10 - W-2
Thuis
JO12-3 - THC Hurley JO12-3
10:30 - W-2
Thuis
JO12-4 - Bennebroek JO12-2
08:45
Uit
JO12-5 - Westerpark JO12-5
10:55 - Z-6
Thuis
JO12-6 - HBS JO12-5
08:45 - W-1
Thuis
JO14-1 - Abcoude JO14-1
16:00 - W-1
Thuis
JO14-2 - Amsterdam JO14-2
10:20
Uit
JO14-3 - Bloemendaal JO14-3
08:45 - W-2
Thuis
JO14-4 - Amsterdam JO14-4
12:25 - Z-6
Thuis
JO14-5 - HIC JO14-2
10:40
Uit
JO16-1 - Oranje-Rood JO16-1
12:20 - W-2
Thuis
JO16-2 - Mijdrecht JO16-1
16:00
Uit
JO16-3 - Pinoke JO16-5
15:50
Uit
JO18-1 - THC Hurley JO18-1
14:10 - W-1
Thuis
JO18-2 - Kikkers JO18-1
16:55 - Z-6
Thuis
JO18-3 - Abcoude JO18-2
16:00
Uit
JO8 blauw - HBS JO8-Wit
08:30
Uit
JO8 groen - Rood-Wit JO8-Geel
08:30
Uit
JO8 oranje - HC Athena JO8-Geel
09:35
Uit
JO8 rood - HBS JO8-Rood
08:30 - Z-4
Thuis
JO9 blauw - FIT JO9-Blauw
09:40 - Z-6
Thuis
JO9 groen - FIT JO9-Zwart
09:30
Uit
JO9 oranje - Amsterdam JO9-Geel
09:00
Uit
JO9 rood - Bloemendaal JO9-Rood
10:30
Uit