headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto
 

contact_categorieleid

De AHA-organisatie is altijd goed bereikbaar, maar bedenk ook dat jouw coach of trainer je wellicht heel snel kan helpen!
Vermeld bij het verzenden van een e-mailbericht altijd duidelijk de naam van de speler en het team.

   ALLIANCE HOCKEY ACADEMY
 
Bart Wiezer
Marieke Odink
 Bestuurslid Tophockey
 Bestuurslid Breedtehockey
 [email protected]
 [email protected]
Carlos Pereira
 Hoofd Jeugdopleiding Tophockey
 [email protected]
     
   Top Hockey  
André Westdorp
 Technisch Coördinator Jongens ABCD
  [email protected]
Kasper Vrolijk
 Technisch Coördinator Meisjes ABCD
  [email protected]
     
   Tophockey Commissie
 
Bart Wiezer
 Voorzitter & Heren 1
  [email protected]
vacature
 Secretaris
  [email protected]
Peter Jans
 Meisjes ABCD
  [email protected]
Jelle van Vliet
 Jongens ABCD
  [email protected]
Gert Jan de Rooij
 Dames 1 & Dames 2
  [email protected]
     
   Breedte Hockey
 
Ralph Bleeker
 Technisch Coördinator Jongens ABCD
  [email protected]
Milou Schoone
 Technisch Coördinator Meisjes ABCD
  [email protected]
     
   Breedte Commissie
 
Marieke Odink
 Voorzitter   [email protected]
     
   Categorieleiding Breedte ABCD
 
Helouise Vermeulen
 Jongens A
 [email protected]
Marieke Kerssemakers-Vrijenhoek  Jongens B
 [email protected]
Antoinette de Koningh  Jongens C
 [email protected]
Florentine Stoop
 Jongens D
 [email protected]
Brechje van Eijck
Jongens D
[email protected]
Arianne Berkouwer
 Meisjes A
 [email protected]
Pauline van der Haak
 Meisjes B
 [email protected]
Karin Rees
 Meisjes B
 [email protected]
Nicole de Haan
 Meisjes C
 [email protected]
Klaske Kramer
Meisjes C
[email protected]
Judith Deenik
 Meisjes D
 [email protected]
Stefanie Vietor
 Meisjes D
 [email protected]




Jongste Jeugd

Thomas Scherpenzeel
Technisch Coördinator Jongens EF
[email protected]
Milou Schoone
Technisch Coördinator Meisjes EF
[email protected]
Arjan Duijff
Technisch Coördinator Meisjes EF [email protected]




Jongste Jeugd Commissie

Milou Schoone
Arjan Duijff
Thomas Scherpenzeel
Klaske Kramer
Kim van Bevervoorde
Marieke de Wijs
Herma Aalderink
Margaret Sap
TC Meisjes EF
TC Meisjes EF
TC Jongens EF



ouder
ouder
[email protected]




Categorieleiding Jongste Jeugd EF

Klaske Kramer
Jongens E
[email protected]
Arjan van der Vecht
Jongens E
[email protected]
Klaske Kramer
Meisjes E
[email protected]
Kim van Bevervoorde Meisjes E
[email protected]
Marieke de Wijs
Jongens F
[email protected]
Marieke de Wijs
Meisjes F
[email protected]




Dierentuin

Milou Schoone
Technisch Coördinator Dierentuin
[email protected]
Inge Flach
Categorieleider Jongens
[email protected]
Pauline Beije
Categorieleider Meisjes
[email protected]
Klaske Kramer
Coordinator Bitjes & Nopjes
[email protected]




Senioren Commissie

Marieke Odink
Voorzitter
[email protected]
vacature
Senioren Heren
[email protected]
vacature
Senioren Dames
[email protected]
vacature
Veteranen Heren
[email protected]
vacature
Veteranen Heren
[email protected]
Patricia Loppé
Veteranen Dames
[email protected]
Albert Trapman
Trimmers Donderdag (m/v)
[email protected]
Angela Tromer
Trimmers Woensdag (v)
[email protected]
vacature
Trimmers Maandag (m/v)
[email protected]
Anneke van Doorn
Fithockey (60+ - m/v)
[email protected]




Keepers Commissie

Stefan van Goor
Voorzitter
[email protected]
Wouter Mijnsbergen
Technisch Coordinator
[email protected]
Joost van Well
commissielid
[email protected]
Maaike Wenneker-Abels
commissielid
[email protected]




Zaalhockey Commissie

Katinka Beerepoot
wedstrijdsecretaris
[email protected]
vacature
commissielid [email protected]
vacature
commissielid [email protected]




Wedstrijdsecretariaten

Danielle Moring
Jongste Jeugd 8DEF
[email protected]
Klaske Kramer
Jeugd ABCD11
[email protected]
Irene Tuininga
Senioren/Veteranen
[email protected]
Katinka Beerepoot
Zaalhockey
[email protected]




Veldindelingen

Ralph Bleeker
Maandag tm Vrijdag
[email protected]
Wedstrijdsecretariaat ABCD
Zaterdag
[email protected]
Wedstrijdsecretariaat Senioren
Zondag
[email protected]