headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto
 

Commissies/vrijwilligers

Bestuur
Daan Beekhuis Voorzitter
Pauline Beije Secretaris
David van Duffelen Penningmeester
Jochem Verberne Bestuurslid Tophockey
Danielle Möring - Riegen Bestuurslid Breedtehockey
Olivier van Nieuwenhuizen Bestuurslid Senioren
Michiel Keijzer Bestuurslid Barexploitatie & Sponsoring
Verenigingszaken
Klaske Kramer Verenigingscoördinator
Klaske Kramer Ledenadministratie
Jan Marten Ellis Facilitair Manager
Deborah Sold - Salomon Personeelszaken
Barbara Jansen Beheer Gevonden Voorwerpen
TopHockey
Algemeen
Jochem Verberne Voorzitter
Jarrit Hueting Technisch Directeur
Milou Schoone Organisatorisch Manager
Arjan Duijff Technisch Manager Tophockey Meisjes
Suzanne Reimering Technisch Manager Tophockey Jongens
Tophockey-commissie
Jochem Verberne Voorzitter
Evelyne Bettenhaussen commissielid D1 + meisjes A t/m D
Hans van der Hulst commissielid Fysieke Ontwikkeling
Hans Roseboom commissielid H1 + Jongens A tm D
Jaap Waterham commissielid Jongste Jeugd
Breedtehockey
Algemeen
Danielle Möring - Riegen Voorzitter
Milou Schoone Organisatorisch Manager
Milou Schoone Technisch Manager Jeugd
Jarrit Hueting Technisch Manager Jongste Jeugd
Zaalhockey Jeugd & Senioren
Patricia den Dunnen Voorzitter
Klaske Kramer commissielid
(Jong)Senioren & Veteranen
Olivier van Nieuwenhuizen Voorzitter
Jong-Senioren
Matteo Vermeulen commissielid
Pieter Parson commissielid
Dewi Dellenbag commissielid
Veteranen
Rolf Alker Coordinator Fithockey Fithockey
Albert Trapman Categorieleiding Trimmers Donderdag Trimmers
Riksta Tielken-Dorhout Categorieleiding Trimmers Woensdag Trimmers
Categorieleiders
*Senioren
Helouise Vermeulen Categorieleiding Senioren Heren
Bas van der Kaa Categorieleiding Senioren Dames
Jeugd
Antoinette de Koningh Categorieleider Jongens A 1e jaars
Josephine Kelterman- Hamming Categorieleider Jongens B 1e jaars
Ingrid Gerrits Categorieleider Jongens C 1e jaars
Ellen Messagie Categorieleider Jongens D 1e jaars
Janine Bauer Categorieleider Jongens D 1e jaars
Klaske Kramer Categorieleider Meisjes A 1e jaars
Hanny Horstman - Driessen Categorieleider Meisjes B 1e jaars
Pauline Beije Categorieleider Meisjes C 1e jaars
Daphne Zwanenburg-Mollee Categorieleider Meisjes D 1e jaars
Antoinette de Koningh Categorieleider Jongens A 2e jaars
Brechje van Eijck Categorieleider Jongens B 2e jaars
Danielle Möring - Riegen Categorieleider Jongens C 2e jaars
Annejet Brenninkmeijer Categorieleider Jongens D 2e jaars
Nicole de Haan Categorieleider Meisjes A 2e jaars
Muriel Voorkamp Categorieleider Meisjes B 2e jaars
Shira Gimes Categorieleider Meisjes C 2e jaars
Marieke de Wijs Categorieleider Meisjes D 2e jaars
Jongste Jeugd
Hilde Tolboom Categorieleider Jongens 8E
Rodrick Slot Categorieleider Jongens 6E
Floor Coomans- Piscaer Categorieleider Jongens F
Claire van Diemen Categorieleider Meisjes 8E
Alexandra Bouwhuis - Huizer Categorieleider Meisjes 6E
Paulanha Pieterse Categorieleider Meisjes F
Barbara Strunk Categorieleider Dierentuin
Anneke Grummel Categorieleider Dierentuin
Wedstrijdsecretariaten
Wed Sec 8DEF
Josephine Kelterman- Hamming wedstrijdsecretaris
Wed Sec ABCD11
Klaske Kramer wedstrijdsecretaris
Wed Sec Senioren & Veteranen
Hans Roerink wedstrijdsecretaris
Irene Tuininga wedstrijdsecretaris
Wed Sec Zaalhockey
Patricia den Dunnen wedstrijdsecretaris
Klaske Kramer wedstrijdsecretaris
Arbitrage
Maurits van der Heijden Voorzitter
Opleidingen Arbiters
Marije Kaart commissielid
Frits Beemsterboer commissielid
Planning Arbitrage
Marielle Schouten Planning/Indeling Zaterdag
Rianne Zandstra Planning/Indeling Zaterdag
Irene Tuininga Planning/Indeling Zondag
Keepers-commissie
Karianne Kleyn Molekamp Voorzitter
Coenraad Krijger commissielid
Wouter Mijnsbergen Technisch Manager Keepers
Materialen
Hestia de Vries Keepersmaterialen
Mike White Keepersmaterialen
Bert Spoelder Keepersmaterialen
Guido Stigter Veldmaterialen
Jaap Kleijn Trainingsmaterialen
Alette Stork Beheer lockers
Fair-Play
Fair Play-cie
Erik Jan Verhulst Voorzitter
Jaap Kleijn commissielid
Paul Krimpenfort commissielid
Maurits van der Heijden commissielid
Tuchtzaken
Erik Jan Verhulst commissielid
Marga Gerichhausen commissielid
Paul Krimpenfort commissielid
Evenementen
Event-cie
Klasine Overkamp-Woltjer Voorzitter
Marlou Molkenboer commissielid
Maurits Adema commissielid
Jeugd
Yannick Koppenol Voorzitter
Jort van Laar commissielid
Isa de Haas commissielid
Tjebbe Luykx commissielid
Feline Bleekemolen commissielid
Louise de Jonghe commissielid
Madelief Blank commissielid
Mette Brugman commissielid
Lars Herman de Groot commissielid
Toernooien
Bart Smulders Voorzitter
Financiën
Financieel Beheer
David van Duffelen Voorzitter
Franck Dellenbag commissielid
Ruud Jaegers commissielid
Hans Roerink commissielid
KAS-cie
Jack van Lohuizen commissielid
Evert-Jan Smeele commissielid
Sponsoring
Sponsor Commissie
Jochum Steur Voorzitter
Oscar van der Wal commissielid
Sven Strunk commissielid
Wouter Hulst commissielid
Wendy Cox - Hofman commissielid
Accommodatie
Barcommissie
Nick Brugman Voorzitter
Robert Hannema commissielid
Dimka Dellenbag commissielid
Astrid Rutgers commissielid Planning
LISA, Website & Sociale Media
LISA
Niels van der Veen Beheer LISA
Online Media-cie
Niels van der Veen commissielid
Overig
Duurzaamheid
Hestia de Vries commissielid
Jasper Langezaal commissielid
Saskia Wildemors Voorzitter
Medi-cie
Jan-Paul Leijer Voorzitter
Marlous Spoelder commissielid
Foppe Akkerman commissielid
Vertrouwenscommissie
Deborah Sold - Salomon Vertrouwenspersoon
Vrijwilligers-cie
Mirjam Tonkens - Weitenberg Voorzitter
Alice van den Akker commissielid
Wedstrijdtafel
Nienke de Beer coordinator