headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto
 
Dit schema loopt van 28-11-2022 t/m 4-12-2022
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Zaal Meisjes O12-03 Julian de Witte Alliance Blaashal Veld 1
15:30 - 16:30 Zaal Meisjes O12-04 Giel Davis Alliance Blaashal Veld 2
16:30 - 17:30 Zaal Jongens O14-1 Mats Wenneker
Teije Schendstok
Alliance Blaashal Veld 2
16:30 - 17:30 Zaal Jongens O14-2 Tijn Hazen
Julian de Witte
Alliance Blaashal Veld 1
17:30 - 18:30 Zaal Meisjes O14-01 Julian de Witte
Tijn Hazen
Alliance Blaashal Veld 1
17:30 - 18:30 Zaal Meisjes O14-02 Arjan Duijff Alliance Blaashal Veld 2
18:30 - 19:30 Zaal Meisjes O16-01 Arjan Duijff
Tijn Hazen
Alliance Blaashal Veld 1
18:30 - 19:30 Zaal Meisjes O16-02 Julian de Witte Alliance Blaashal Veld 2
19:30 - 20:30 Zaal Jongens O16-1 Miroslaw Wieczorek Alliance Blaashal Veld 1
19:30 - 20:30 Zaal Jongens O16-2 Teije Schendstok
Tijn Hazen
Alliance Blaashal Veld 2
20:30 - 21:30 Zaal Meisjes O16-07 Miroslaw Wieczorek Alliance Blaashal Veld 1
20:30 - 21:30 Zaal Meisjes O16-08 Teije Schendstok Alliance Blaashal Veld 2
21:30 - 22:30 Zaal Meisjes O18-2 Teije Schendstok Alliance Blaashal Veld 2
21:30 - 22:30 Zaal Meisjes O18-3 Miroslaw Wieczorek Alliance Blaashal Veld 1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Zaal Meisjes O12-05 Stefan Verbeek Alliance Blaashal Veld 1
15:30 - 16:30 Zaal Meisjes O12-06 Mats Wenneker Alliance Blaashal Veld 2
16:30 - 17:30 Zaal Meisjes O12-07 Stefan Verbeek Alliance Blaashal Veld 1
16:30 - 17:30 Zaal Meisjes O12-08 Jamilia Hos Alliance Blaashal Veld 2
17:30 - 18:30 Zaal Meisjes O12-10 Milou Schoone Alliance Blaashal Veld 2
17:30 - 18:30 Zaal Meisjes O12-11 Stefan Verbeek Alliance Blaashal Veld 1
18:30 - 19:30 Zaal Meisjes O16-03 Milou Schoone Alliance Blaashal Veld 2
18:30 - 19:30 Zaal Meisjes O16-04 Stefan Verbeek Alliance Blaashal Veld 1
19:30 - 20:30 Zaal Jongens O16-3 Marnix Stegers Alliance Blaashal Veld 1
19:30 - 20:30 Zaal Jongens O16-4 Chiel-Jan Delis Alliance Blaashal Veld 2
20:30 - 21:30 Zaal Jongens O18-1 Chiel-Jan Delis
Xavier von Grumbkow
Alliance Blaashal Veld 2
20:30 - 21:30 Zaal Meisjes O18-1 Marnix Stegers
Carlos Pereira
Alliance Blaashal Veld 1
21:30 - 22:30 Zaal Meisjes O18-4 Marnix Stegers Alliance Blaashal Veld 1
21:30 - 22:30 Zaal Meisjes O18-5 Bas Moesbergen Alliance Blaashal Veld 2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:00 - 14:00 Zaal Meisjes O10-1 groen Desi Schouten Alliance Blaashal Keepersveld
13:00 - 14:00 Zaal Meisjes O10-1 wit Arjan Duijff Alliance Blaashal Veld 1
13:00 - 14:00 Zaal Meisjes O10-1 zwart Julian de Witte Alliance Blaashal Veld 2
14:00 - 15:00 Zaal Meisjes O10-2 groen Arjan Duijff Alliance Blaashal Veld 1
14:00 - 15:00 Zaal Meisjes O10-2 wit Desi Schouten Alliance Blaashal Keepersveld
14:00 - 15:00 Zaal Meisjes O10-2 zwart Julian de Witte Alliance Blaashal Veld 2
15:00 - 16:00 Zaal Meisjes O10-3 wit Milou Schoone Alliance Blaashal Veld 1
15:00 - 16:00 Zaal Meisjes O10-3 zwart Julian de Witte Alliance Blaashal Veld 2
16:00 - 17:00 Zaal Meisjes O12-01 Milou Schoone Alliance Blaashal Veld 1
16:00 - 17:00 Zaal Meisjes O12-09 Giel Davis Alliance Blaashal Veld 2
17:00 - 18:00 Zaal Meisjes O14-09 Puck Peeperkorn Alliance Blaashal Veld 1
17:00 - 18:00 Zaal Meisjes O14-10 Jamilia Hos Alliance Blaashal Veld 2
18:00 - 19:00 Zaal Meisjes O16-05 Jamilia Hos Alliance Blaashal Veld 2
18:00 - 19:00 Zaal Meisjes O16-06 Puck Peeperkorn Alliance Blaashal Veld 1
19:00 - 20:00 Zaal Meisjes O14-01 Julian de Witte Alliance Blaashal Veld 1
19:00 - 20:00 Zaal Meisjes O16-01 Arjan Duijff Alliance Blaashal Veld 2
20:00 - 21:00 Zaal Meisjes O16-09 Milou Schoone Alliance Blaashal Veld 1
20:00 - 21:00 Zaal Meisjes O16-10 Marnix Stegers Alliance Blaashal Veld 2
21:00 - 22:00 Zaal Dames 2 Milou Schoone Alliance Blaashal Veld 1
21:00 - 22:00 Zaal DO25-1 Marnix Stegers Alliance Blaashal Veld 2
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Zaal Jongens O12-3 Dominic Verhallen Alliance Blaashal Veld 1
15:30 - 16:30 Zaal Jongens O12-4 Roos Beijers Alliance Blaashal Veld 2
16:30 - 17:30 Zaal Jongens O12-1 Roos Beijers Alliance Blaashal Veld 2
16:30 - 17:30 Zaal Jongens O12-2 Dominic Verhallen Alliance Blaashal Veld 1
17:30 - 18:30 Zaal Jongens O12-5 Stefan Verbeek Alliance Blaashal Veld 2
17:30 - 18:30 Zaal Jongens O14-3 Dominic Verhallen Alliance Blaashal Veld 1
18:30 - 19:30 Zaal Jongens O14-4 Dominic Verhallen Alliance Blaashal Veld 1
18:30 - 19:30 Zaal Meisjes O14-12 Stefan Verbeek Alliance Blaashal Veld 2
19:30 - 20:30 Zaal Jongens O16-1 Jort van Laar
Miroslaw Wieczorek
Alliance Blaashal Veld 1
19:30 - 20:30 Zaal Meisjes O18-6 Stefan Verbeek Alliance Blaashal Veld 2
20:30 - 21:30 Zaal Jongens O18-1 Chiel-Jan Delis
Xavier von Grumbkow
Alliance Blaashal Veld 1
20:30 - 21:30 Zaal Meisjes O18-1 Carlos Pereira Alliance Blaashal Veld 2
21:30 - 22:30 Zaal Heren 1 Erwin van der Weijden Alliance Blaashal Veld 2
21:30 - 22:30 Zaal Heren 2 Chiel-Jan Delis Alliance Blaashal Veld 1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Zaal Jongens O10-1 wit Jamilia Hos Alliance Blaashal Veld 1 Coordinator: Julian
15:30 - 16:30 Zaal Jongens O10-2 wit Giel Davis
Julian de Witte
Alliance Blaashal Veld 1 Coordinator: Julian
15:30 - 16:30 Zaal Jongens O10-2 zwart Puck Peeperkorn Alliance Blaashal Veld 2 Coordinator: Julian
15:30 - 16:30 Zaal Jongens O10-3 wit Alliance Blaashal Veld 2 Coordinator: Julian
16:30 - 17:30 Zaal Meisjes O14-08 Jamilia Hos Alliance Blaashal Veld 1
16:30 - 17:30 Zaal Meisjes O14-11 Puck Peeperkorn Alliance Blaashal Veld 2
17:30 - 18:30 Zaal Meisjes O12-02 Jamilia Hos
Miroslaw Wieczorek
Alliance Blaashal Veld 1
17:30 - 18:30 Zaal Meisjes O14-03 Puck Peeperkorn
Miroslaw Wieczorek
Alliance Blaashal Veld 2
18:30 - 19:30 Zaal Meisjes O14-04 Miroslaw Wieczorek Alliance Blaashal Veld 1
18:30 - 19:30 Zaal Meisjes O14-05 Puck Peeperkorn Alliance Blaashal Veld 2
19:30 - 20:30 Zaal Meisjes O14-06 Miroslaw Wieczorek Alliance Blaashal Veld 1
19:30 - 20:30 Zaal Meisjes O14-07 Annemarie van Biemen-Prinsen Alliance Blaashal Veld 2
20:30 - 21:30 Zaal Jongens O18-2 Miroslaw Wieczorek Alliance Blaashal Veld 1
20:30 - 21:30 Zaal Jongens O18-3 Annemarie van Biemen-Prinsen Alliance Blaashal Veld 2
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 12:00 ZAALBLOK Milou Schoone Alliance Blaashal Veld 1 Alli Talent O8 O9
09:00 - 12:00 ZAALBLOK Milou Schoone Alliance Blaashal Veld 2 Alli Talent O8 O9
12:30 - 14:00 Zaal Meisjes O12-01 Alliance Blaashal Veld 1 Oefenwedstrijd tegen Bloemendaal MO12-1
13:00 - 14:30 Zaal Jongens O16-1 Alliance Blaashal Veld 2
14:00 - 15:30 Zaal Meisjes O16-01.2 Alliance Blaashal Veld 1
14:30 - 15:30 Zaal Meisjes O16-02 Alliance Blaashal Veld 2
15:30 - 16:30 Zaal Jongens O18-1 Alliance Blaashal Veld 1
15:30 - 16:30 Zaal Meisjes O18-1 Alliance Blaashal Veld 2
16:30 - 17:30 Zaal Jongens O14-1 Alliance Blaashal Veld 1
16:30 - 17:30 Zaal Jongens O14-1.2 Alliance Blaashal Veld 2
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 11:00 Zaal Jongens O10-1 wit Alliance Blaashal Veld 1
10:00 - 11:00 Zaal Meisjes O14-01 Arjan Duijff Alliance Blaashal Veld 2
11:00 - 12:30 Zaal Jongens O16-1 Alliance Blaashal Veld 2
11:00 - 12:00 Zaal Meisjes O12-03 Alliance Blaashal Veld 1 Tegen Alli JO12-2
12:00 - 13:00 Zaal Meisjes O14-02 Alliance Blaashal Veld 1 Tegen RoodWit MO14-2
12:30 - 14:00 Zaal Jongens O16-1.2 Alliance Blaashal Veld 2
13:00 - 14:00 Zaal Meisjes O14-01.2 Alliance Blaashal Veld 1 tegen RoodWit MO14-1.2
14:00 - 15:00 Zaal Jongens O12-1 Alliance Blaashal Veld 1
14:00 - 15:00 Zaal Jongens O12-1.2 Alliance Blaashal Veld 2
15:00 - 16:00 Zaal Jongens O16-2 Alliance Blaashal Veld 1