headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto
 
Senioren
DJ1
19:00 - 20:00
W-3 - AB
Trainer(s)
Xavie Richters
Opmerkingen
DJ2
19:15 - 20:15
W-1 - CD
Trainer(s)
Puck Schoonderbeek
Opmerkingen
Junioren A
MA1
18:00 - 19:30
W-2 - AB
Trainer(s)
Marnix Stegers
Opmerkingen
Junioren C
MC01
18:00 - 19:00
W-1 - AB
Trainer(s)
Xavie Richters
Opmerkingen
MC02
18:15 - 19:15
W-1 - CD
Trainer(s)
Puck Schoonderbeek
Opmerkingen
MC07
17:45 - 18:45
Z-6 - AB
Trainer(s)
Victoria Verhagen
Opmerkingen
MC09
17:45 - 18:45
Z-4 - CD
Trainer(s)
Dianne Schoof
Opmerkingen
MC10
16:45 - 17:45
W-1 - AB
Trainer(s)
Dianne Schoof
Opmerkingen
MC11
16:45 - 17:45
W-1 - CD
Trainer(s)
Victoria Verhagen
Opmerkingen
MC12
17:45 - 18:45
Z-4 - AB
Trainer(s)
Gioia Valk
Opmerkingen
Junioren D
MD02
17:45 - 19:00
W-3 - CD
Trainer(s)
Merel Bleiji
Opmerkingen
TrKp MD10
17:00 - 17:45
Z-5 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
TrKp MD4
17:00 - 17:45
Z-5 - AB
Trainer(s)
Phileine Hazen
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8E1groen
16:45 - 17:45
W-2 - AB
Trainer(s)
Arjan Duijff
Opmerkingen
M8E1wit
16:45 - 17:45
W-2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E1zwart
16:45 - 17:45
W-2 - CD
Trainer(s)
Arjan Duijff
Opmerkingen
M8E2groen
16:45 - 17:45
W-3 - AB
Trainer(s)
Jarrit Hueting
Opmerkingen
M8E2wit
16:45 - 17:45
W-3 - CD
Trainer(s)
Teije Schendstok
Opmerkingen
M8E2zwart
16:45 - 17:45
W-3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E3groen
16:45 - 17:45
Z-4 - AB
Trainer(s)
Gioia Valk
Opmerkingen
M8E3wit
16:45 - 17:45
Z-4 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E3zwart
16:45 - 17:45
W-3 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd E
M6E1groen
15:30 - 16:30
W-2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E1wit
15:30 - 16:30
W-2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E1zwart
15:30 - 16:30
W-2 - AB
Trainer(s)
Arjan Duijff
Opmerkingen
M6E2groen
15:30 - 16:30
W-2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E2rood
15:30 - 16:30
W-2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E2wit
15:30 - 16:30
W-3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E2zwart
15:30 - 16:30
W-3 - AB
Trainer(s)
Dianne Schoof
Opmerkingen
M6E3wit
15:30 - 16:30
W-3 - AB
Trainer(s)
Milou Schoone
Opmerkingen
M6E3zwart
15:30 - 16:30
W-2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E4wit
15:30 - 16:30
W-3 - CD
Trainer(s)
Teije Schendstok
Opmerkingen
M6E4zwart
15:30 - 16:30
W-3 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd F
MF1groen
14:45 - 15:30
W-2 - AB
Trainer(s)
Arjan Duijff
Opmerkingen
MF1wit
14:45 - 15:30
W-2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
MF1zwart
14:45 - 15:30
W-2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
MF2groen
14:45 - 15:30
W-2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
MF2wit
14:45 - 15:30
W-2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
MF2zwart
14:45 - 15:30
W-2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
MF3wit
14:45 - 15:30
W-3 - AB
Trainer(s)
Milou Schoone
Opmerkingen
MF3zwart
14:45 - 15:30
W-3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
MF4wit
14:45 - 15:30
W-3 - CD
Trainer(s)
Teije Schendstok
Opmerkingen
MF4zwart
14:45 - 15:30
W-3 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd G
Apen
13:00 - 13:45
W-2
Trainer(s)
Opmerkingen
Alle Dierentuin kids blok 1 olv trainers: Arjan, Mirek, Milou, Jarrit, Teije
DT Cheetahs
13:00 - 13:45
W-2
Trainer(s)
Opmerkingen
Alle Dierentuin kids blok 1 olv trainers: Arjan, Mirek, Milou, Jarrit, Teije
DT Giraffen
13:00 - 13:45
W-2
Trainer(s)
Opmerkingen
Alle Dierentuin kids blok 1 olv trainers: Arjan, Mirek, Milou, Jarrit, Teije
DT Guppen
13:00 - 13:45
W-2
Trainer(s)
Opmerkingen
Alle Dierentuin kids blok 1 olv trainers: Arjan, Mirek, Milou, Jarrit, Teije
DT Hamsters
13:00 - 13:45
W-2
Trainer(s)
Opmerkingen
Alle Dierentuin kids blok 1 olv trainers: Arjan, Mirek, Milou, Jarrit, Teije
DT Katjes
13:00 - 13:45
W-2
Trainer(s)
Opmerkingen
Alle Dierentuin kids blok 1 olv trainers: Arjan, Mirek, Milou, Jarrit, Teije
DT Koala's
13:00 - 13:45
W-2
Trainer(s)
Opmerkingen
Alle Dierentuin kids blok 1 olv trainers: Arjan, Mirek, Milou, Jarrit, Teije
DT Lama's
13:00 - 13:45
W-2
Trainer(s)
Opmerkingen
Alle Dierentuin kids blok 1 olv trainers: Arjan, Mirek, Milou, Jarrit, Teije
DT Panda's
13:45 - 14:30
W-2
Trainer(s)
Opmerkingen
Alle Dierentuin kids blok 2 olv trainers: Arjan, Mirek, Milou, Jarrit, Teije
DT Pinguïns
13:45 - 14:30
W-2
Trainer(s)
Opmerkingen
Alle Dierentuin kids blok 2 olv trainers: Arjan, Mirek, Milou, Jarrit, Teije
DT Pony’s
13:45 - 14:30
W-2
Trainer(s)
Opmerkingen
Alle Dierentuin kids blok 2 olv trainers: Arjan, Mirek, Milou, Jarrit, Teije
DT Puppies
13:45 - 14:30
W-2
Trainer(s)
Opmerkingen
Alle Dierentuin kids blok 2 olv trainers: Arjan, Mirek, Milou, Jarrit, Teije
DT Springbokkies
13:45 - 14:30
W-2
Trainer(s)
Opmerkingen
Alle Dierentuin kids blok 2 olv trainers: Arjan, Mirek, Milou, Jarrit, Teije
DT Vlinders
13:45 - 14:30
W-2
Trainer(s)
Opmerkingen
Alle Dierentuin kids blok 2 olv trainers: Arjan, Mirek, Milou, Jarrit, Teije
DT Zebra’s
13:45 - 14:30
W-2
Trainer(s)
Opmerkingen
Alle Dierentuin kids blok 2 olv trainers: Arjan, Mirek, Milou, Jarrit, Teije
Senioren
H1
19:30 - 21:00
W-2
Trainer(s)
Bart Vergeer
Opmerkingen
HJ1
20:00 - 21:00
W-3 - AB
Trainer(s)
Jarrit Hueting
Opmerkingen
HJ2
20:00 - 21:00
W-3 - CD
Trainer(s)
Jarrit Hueting
Opmerkingen
Junioren B
JB1
18:00 - 19:30
W-2 - CD
Trainer(s)
Miroslaw Wieczorek
Opmerkingen
JB2
19:00 - 20:00
W-3 - CD
Trainer(s)
Jarrit Hueting
Opmerkingen
TrKp JB3
18:30 - 19:15
Z-5 - AB
Trainer(s)
Phileine Hazen
Opmerkingen
TrKp JB4
18:30 - 19:15
Z-5 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren C
JC2
18:00 - 19:00
W-3 - AB
Trainer(s)
Roos Beijers
Opmerkingen
TrKp JC3
17:45 - 18:30
Z-5 - AB
Trainer(s)
Phileine Hazen
Opmerkingen
TrKp JC4
17:45 - 18:30
Z-5 - AB
Trainer(s)
Phileine Hazen
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
J8E1wit
16:45 - 17:45
W-2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
J8E2wit
16:45 - 17:45
Z-4 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
J8E2zwart
16:45 - 17:45
Z-4 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
J8E3wit
16:45 - 17:45
Z-4 - CD
Trainer(s)
Miroslaw Wieczorek
Opmerkingen
Jongste jeugd E
J6E1wit
15:30 - 16:30
W-1 - AB
Trainer(s)
Jarrit Hueting
Opmerkingen
J6E1zwart
15:30 - 16:30
W-1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
J6E2wit
15:30 - 16:30
W-1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
J6E2zwart
15:30 - 16:30
W-1 - CD
Trainer(s)
Miroslaw Wieczorek
Opmerkingen
J6E3wit
15:30 - 16:30
W-1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd F
JF1wit
14:45 - 15:30
W-1 - AB
Trainer(s)
Jarrit Hueting
Opmerkingen
JF1zwart
14:45 - 15:30
W-1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
JF2wit
14:45 - 15:30
W-1 - CD
Trainer(s)
Miroslaw Wieczorek
Opmerkingen
JF2zwart
14:45 - 15:30
W-1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd G
DT Beren
13:00 - 13:45
W-2
Trainer(s)
Opmerkingen
Alle Dierentuin kids blok 1 olv trainers: Arjan, Mirek, Milou, Jarrit, Teije
DT Haaien
13:00 - 13:45
W-2
Trainer(s)
Opmerkingen
Alle Dierentuin kids blok 1 olv trainers: Arjan, Mirek, Milou, Jarrit, Teije
DT Leeuwen
13:00 - 13:45
W-2
Trainer(s)
Opmerkingen
Alle Dierentuin kids blok 1 olv trainers: Arjan, Mirek, Milou, Jarrit, Teije
DT Olifanten
13:45 - 14:30
W-2
Trainer(s)
Opmerkingen
Alle Dierentuin kids blok 2 olv trainers: Arjan, Mirek, Milou, Jarrit, Teije
DT Panters
13:45 - 14:30
W-2
Trainer(s)
Opmerkingen
Alle Dierentuin kids blok 2 olv trainers: Arjan, Mirek, Milou, Jarrit, Teije
DT Wolven
13:45 - 14:30
W-2
Trainer(s)
Opmerkingen
Alle Dierentuin kids blok 2 olv trainers: Arjan, Mirek, Milou, Jarrit, Teije
Overig
Weekkeepers 11-tallen ABCD
18:00 - 19:00
Z-5 - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen